PORAZ MINERALA NA GOSTOVANJU KOD EKIPE VRANJAK

0
1126

FK Mineral je u nedelju 17.04.2016. godine  gostovao kod ekipe FK Vranjak. Veoma nezgodo gostovanje rezultiralo je porazom teslićkog trećeligaša.

Ekipa FK Vranjaka opravdala je titulu najbolje ekipe na domaćem terenu te je sa rezultatom 2:0 savladala FK Mineral. Ekipa Vranjaka ozbiljnije je ušla u utakmicu, a svakako da su dva momenta bila presudna za pobjedu, to je kazneni udarac u 16. minuti za domaću ekipu a igrač Gerusi Igor pozitivno realizuje. Momenat koji je privukao pažnju jeste isključenje iz igre fudbalera FK Minerala, Predraga Dolića u 44. minuti. Nakon gore navedenih situacija ekipa Minerala se nije mogla kvalitetno vratiti u igru, te je konačan rezultat ostao 2:0.

FK Mineral ovim porazom izgubio je vodeću poziciju na tabeli. FOTO GALERIJU POGLEDAJTE KLIKO NA FOTO