FK Mineral zabilježio još jedan poraz!

0
1046

FK Mineral danas je gostovao u Šamcu kod ekipe FK Borac. Već u 20. minuti mogao se vidjeti pogodak domaće ekipe, te se priča ponavljala iz ranijih utakmica. U drugom poluvremenu domaćin stiže do novog pogotka u 50. minuti. Samo deset minuta kasnije domaći igrač pravi prekršaj nad  Goranovićem, te dobija crveni karton. Goranović zbog povrede mora da napusti igru a umjesto njega ulazi mladi Milorad Vuković.

Iako se mislilo da FK Mineral može doći do povoljnog rezultata FK Borac dolazi do svog trećeg pogotka u 72. minuti i povećava rezultat na 3:0

Nakon tog FK Mineral malo poboljšava igru te u 75. minuti Danijel Popović postiže pogodak za 3:1. U 85. minuti FK Mineral ponovo smanjuje na 3:2 pogotkom Milorada Vukovića. Više nije bilo dovoljno ni vremena ni snage da FK Mineral doće do povoljnog rezultata, sudija označava kraj utakmice i konačan rezultat FK Borac (Šamac)- FK Mineral 3:2.