PROLETER PORAŽEN OD LEOTARA

0
971

Mnogo uzbuđenja viđeno je na mečevima 21. kola Prve lige RS, a nakon današnjih utakmica, u kojima su slavile tri prvoplasirane ekipe, nastavlja se velika borba za šampionsku titulu i plasman u Premijer ligu BIH.

Veoma zanimljiv meč odigrali su na Radolinci Proleter i Leotar. Nakon prvog poluvremena, koje je završeno bez pogodaka, uprkus dobroj igri  oba tima, u nastavku su gledaoci vidjeli tri gola. Prvo su domaći preko Zikreta Osmića stigli do prednosti u 51. minutu, da bi lider preko Pavla Sušića u 77. minutu stigao do izjednačenja. Šok za domaće igrače i navijače uslijedio je u četvrtom mintu nadoknade vremena. Ognjen Radulović pogodio je za 2:1  Leotara, koji je prije pobjedonosnog gola imao nekoliko pogođenih okvira  gola.

[facebook][tweet][digg][stumble][Google][feedburner name=”Feed Name”][pinterest][follow id=”Username” count=”true” ]