MRKONJIĆANI GURNULO PROLETER KA NIŽEM RANGU

0
1115

Prvim ovosezonskim golom Ognjena Jeftenića, fudbaleri Slobode iz Mrkonjić Grada slavili su protiv Proletera 1:0 i tako Teslićane gurnuli ka provaliji i ispadanju u drugoligaško društvo.

u posljednjem meču 20. kola,  trenutak odluke desio se već u šestom minutu a malo ko je tada  od gledalaca na “Lukama” vjerovao da će tim rezultatom biti i  završen oaj susret. Ipak do kraja meča nije bilo pogodaka, a ovim trijumfom Mrkonjićani su ovjerili tri boda iz prošlog kola na vrućem gostovanju u Gradišci.

S druge strane nakon odličnog starta u nastavku prvenstva, Teslićani su doživjeli drugi uzastopni poraz i sada se nalaze u izuzetno teškoj situaciji. Ekipa Mileta Lazarevića imaće mnogo problema do kraja sezone  da izbori opstanak u društvu najboljih Srpske.