Tomić i Smiljanić iz WBS Teslić prešli u Čelik

0
1357

Novi crno crveni dječaci u našem Klubu Kristijan Tomić (2002.) i Filip Smiljanić (2004.), saopštili su iz OKK Čelik.

Mladi i talentovani igrači Košarkaškog Kluba „WBS Teslić“ Kristijan i Filip, od ove sezone članovi su OKK „Čelik“ Zenica. Naime, ova dva igrača, koje krasi raskošni talenat, svoje dodatno košarkaško usavršavanje nastavit će sticati u našem Klubu. U sportskoj dvorani u Tesliću, za svoja dva dojučerašnja igrača, KK „WBS Teslić“ organizirao je oproštajnu utakmicu između omladinaca naša dva Kluba. Utakmica je bila revijalnog karaktera a publika na tribinama kao i domaćin na parketu na dostojanstven način „ispratili“ su ova dva dječaka. OKK „Čelik“ se zahvaljuje na gostoprimstvu domaćinu i a mi ćemo poželjeti dobrodošlicu i svu sportsku sreću Krstijanu i Filipu, sa željom, da u budućnosti dostojanstveno brane boje naše Kluba, navodi se u saopštenju OKK Čelik iz Zenice

K.L.

BH Basket