“WBS” POZIVA

0
1261

U nedelju od 18 časova naš tim je domaćin ekipi KK Teslić u drugom ovosezonskom gradskom derbiju.

Ekipa Teslića je trenutno prvoplasirana sa jednim porazom dok naš tim je na diobi drugog mjesta sa tri poraza sto nam garantuje odlicnu utakmicu. Uprava kluba je omogućila da i kao za sve seniorske utakmice ulaz bude slobodan tako da pozivamo sve naše članove, prijatelje, simpatizere da podrže nas mladi tim.

Trebamo napomenuti da će humanitarna organizacija Srbi za Srbe sa kojom naš klub učestvuje u brojnim projektima a od kojih je najznačajniji Trojka iz bloka postaviti kutije na ulazu pa ko je u mogućnosti da pomogne radu organizacije.

Naši momci su nakon odlične igre i pobjede u prošlom kolu puni samopouzdanja i garantuju da ce ostaviti srce na terenu i da ćemo svi uživati u dobroj košarci.
Dođite i podržite !

Wbs