DRUGA LIGA RSFUDBALSPORT PROLETER NA PRAVOM KOLOSIJEKU!

0
1314

Komšijski derbi u Doboju između Željezničara i Proletera otišao je na stranu Teslićana! Gosti su došli po tri boda, i tako su se postavili u meču, a presudan je bio početak drugog poluvremena kada je Panić dva puta pogodio mrežu Lukanovića. Željo je preko Mihajlovića sa 11 metara smanjio rezultat, ali nije imao snage za preokret, a tačku na “i” stavio je Miladić dva minuta prije kraja susreta. Oko 50 -ak gostujućih navijača poznatijih pod imenom”lidersi” Doboj su napustili s pjesmom. Proleter je ponovo krenuo u lov na vrh, a Željezničar ostaje u donjem domu sa velikim brigama kako obezbijediti opstanak na drugoligaškom Zapadu.

ŽELJEZNIČAR – PROLETER 1:3(0:0)

Strijelci: 0:1 Panić(53), 0:2 Panić(56), 1:2 Mihajlović(72, penal) 1:3 Miladić(88). Stadion: FK Željezničar u Doboju.Gledalaca: 300. Sudija: Željko Vukić (Banjaluka). Pomoćnici: Miloš Đermanović (Čelinac) i Dario Đurđević (Banjaluka). Delegat: Branislav Savičić (Šamac). Žuti kartoni: Đurčić, Stjepanović (Željezničar), Panić, Arsenović, Radonjić, Stojčinović (Proleter).

Željezničar: Lukanović, Savić (od 90. Ilić), Đurčić (od 54. Mustajbašić), Nakić (od 72. Cvijetić), Mitrović, Stjepanović, Neziri, Mihajlović, Tutnjević, Kvržić, Sjanić.

Proleter: Đurić, Radonjić, Limić, Arsenović, Devušić (od 87. Miladić), Panić (od 90. Petrović), V. Marković, N. Marković (Stojčinović), Lukić, Nikolić, Osmić.