FK Mineral – FK Pobjeda 1:2

0
1485
FOTO ARHIVA

Fudbaleri Minerala u drugom kontrolnom susretu poraženi su ekipe Pobjede iz Tešanjke rezultatom 2:1. Sjajno je počeo susret za naš tim, već u trećoj minuti poslije odlično izvedenog kornera Goranovića, na pravom mjestu se našao Jotanović i doveo naš tim u vođstvo. Igrao je naš tim odlično do 25.minute, stvorio nekoliko prilika ali se rezultat nije mijenjao. U 31.minuti, duga lopta gostiju upućena sa lijeva strane pada pred sami gol gdje se gostujući igrač odlično snalazi i poravnava rezultat na 1:1. Samo sedam minuta poslije, nesporazum I.Jelića i golmana Marjanović koristi napadač Pobjede za potpuni preokret gostiju.
Drugo poluvrijeme je proteklo bez pravih sa velikom borbom na sredini terena. Sljedeći meč naš tim igra u nedjelju u Stanarima kod Rudara. Prvenstvo počinje za 7 dana.