FK Mineral položio prvi test (FOTO)

0
1236

Fudbaleri Minerala su u prvoj pripremnoj utakmici koja je odigrana 04.08.2015. godine savladali ekipu Rudara iz Stanara. Trener Jelić je izveo dvije različite postave u dva poluvremena, a ”duža klupa” Minerala je na kraju presudila u konačnom rezultatu. U prvom poluvremenu Danijel Popović je iskoristio nesporazum štopera i golmana gostiju i doveo Mineral u vođstvo.U 63.minutI, poslije kornera , gostujući igrač je poslao loptu u svoju mrežu ZA 2:0. Susret je zaključio Boris Perišić sa dva efektna gola za konačnih 4:0.Rezultat je mogao biti i veći da su svoje šanse iskoristili Čović, R.Popović. Na golu našeg tima danas su debitovali Marjanović, Dušanić i Tomić.
U prvom poluvremenu su igrali: Marjanović, Vuković, D.Popović, I.Jelić, R.Popović, D.Jelić, Čović, Jović, Kovačević, Gačić, Milojević
U drugom poluvremenu: Dušanić(Tomić); M.Popović, Goranović, Jotanović, N.Pavlović, V.Pavlović, Perišić, D.Čović, Marković, Kovačević, Đukić