FK MINERAL-FK SLOGA Doboj 2:4

0
1157

22.03.2015.Utakmica između FK Minerala i FK Sloge (Doboj) završena je rezultatom 2:4.

Veoma zanimljiva utakmica sa dosta golova. Fk Mineral je poveo u 27. minuti kada je postignut gol iz kaznenog udarca. Radost je kratko trajala već u 29. minuti FK Sloga stiže do izjednačenja. Konačan rezultat prvog poluvremena 1:1. Na samom početku u 46. minuti FK Mineral stvara šansu. a realizacija je bila dobra te ponovo prelazi u vođstvo sa 2:1. U 70. minuti, FK Sloga se vraća u igru te postiže pogodak za 2:2. U 80. minuti  glavni arbitar Trkulja dosudio je kazneni udarac za FK Slogu, te je Sloga u posljednjih 10 minuta okrenula  rezultat u svoju korist. U samom finišu utakmice u 90+ Trkulja ponovo svira kazneni za FK Slogu, a oni to uspješno realizuju. Konačan rezultat 2:4