Zapaženi rezultati teslićkih atletičara

0
1052
FOTO ILUSTRACIJA

Zapaženi rezultati teslićkih atletičara na Zimskom prvenstvu BiH u bacačkim i skakačkim disciplinama.

TESLIĆ, 23. MARTA – Na Zimskom prvenstvu BiH u bacačkim i skakačkim disciplinama, koje je, u subotu, 21. marta, održano u Sarajevu, članica atletskog kluba „Teslić B.B.“ Dragana Pozderović osvojila je treće mjesto, u troskoku, u konkurenciji juniorki i drugo, u konkurenciji seniorki, u disciplini skok u dalј.
U konkrenciji djevojčica Isidora Kršić je u obije discipline zauzela četvrto mjesto.

Izabranik trenera AK „Teslić B.B.“Dragiše Kovanovića, Igor Rašić, osvojio je treće mjesto u disciplini bacanja koplјa 600 g.

„Na ovo Prvenstvo smo i išli samo sa tri predstavnika u konkurenciji seniorki, juniorki, djevojčica i dječaka. Žao mi je što Isidora nije uzela medalјu u svojim disciplinama, no ipak sam zadovolјan sa ukupnim rezultatima naših atletičara“ – rekao je trener AK „Teslić B.B.“, Ilija Ristić.
Na takmičenju je nastupilo 170 takmičara svih uzrasnih kategorija iz 15 klubova. Organizator Državnog zimskog prvenstva u skokovima i bacanjima bio je AK “Sarajevo“

Preuzeto sa: Teslic Starosjedioci